Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky všech sehraných utkání družstva Mladších žáků 2014/2015

Kompletní přehled utkání družstva
datum kolo domácí hosté skóre online
3.5. 48 FBK Škorpioni Ostrava FCB Panteři I. 2:3  
3.5. 48 FBC Vikings Kopřivnice FCB Panteři I. 8:0  
3.5. 48 FCB Panteři I. 1. MVIL Ostrava 3:3  
3.5. 48 FCB Panteři I. FBC Tigers Poruba 8:3  
12.4. 41 FBC Spartak Bílovec FCB Panteři I. 3:8  
12.4. 41 Paskov Saurians FCB Panteři I. 7:3  
12.4. 41 FCB Panteři I. S.K. P.E.M.A. Opava B 6:6  
12.4. 41 FCB Panteři I. FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 3:4  
22.3. 40 1. SC Vítkovice Oxdog Tornádo FCB Panteři I. 4:5  
22.3. 40 FCB Panteři I. 1. SC Vítkovice Oxdog Hurikán 1:12  
22.3. 40 FCB Panteři I. FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 0:9  
22.3. 40 1. FbK Eagles Orlová FCB Panteři I. 4:2  
7.3. 36 FBC Vikings Kopřivnice FCB Panteři I. 3:4  
7.3. 36 FCB Panteři I. Florbal Torpedo Havířov 0:5  
7.3. 36 FCB Panteři I. FBC KSVČ Juventus Odry 7:0  
7.3. 36 1. FbK Eagles Orlová FCB Panteři I. 4:2  
15.2. 29 FBC Orca Krnov FCB Panteři I. 2:6  
15.2. 29 FCB Panteři I. FBC Tigers Poruba 3:2  
15.2. 29 FIT Sports Club Rebels FCB Panteři I. 4:5  
15.2. 29 FCB Panteři I. 1. FbK Eagles Orlová 4:2  
25.1. 27 FCB Panteři I. FBC Orca Krnov 7:4  
25.1. 27 FCB Panteři I. FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 3:2  
25.1. 27 S.K. P.E.M.A. Opava FCB Panteři I. 12:1  
25.1. 27 SFK TJ Slovan Havířov FCB Panteři I. 2:0  
20.12. 17 FCB Panteři I. FBC Orca Krnov 5:2  
20.12. 17 FBC DDM Autel Český Těšín FCB Panteři I. 6:6  
20.12. 17 FCB Panteři I. 1. FBK Rožnov p/R 4:0  
20.12. 17 FBC KSVČ Juventus Odry FCB Panteři I. 0:6  
29.11. 14 FCB Panteři I. FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 0:8  
29.11. 14 FCB Panteři I. Z.F.K. AQM Petrovice 6:5  
29.11. 14 FbK Horní Suchá FCB Panteři I. 6:1  
29.11. 14 FBC Štěpánkovice FCB Panteři I. 0:5  
11.10. 6 FCB Panteři I. FIT Sports Club Rebels 10:3  
11.10. 6 FbC BD STAV Frýdek-Místek FCB Panteři I. 9:2  
11.10. 6 FCB Panteři I. Florbal Torpedo Havířov 4:3  
11.10. 6 FBC Spartak Bílovec FCB Panteři I. 2:5  
5.10. 4 FBC Spartak Bílovec FCB Panteři I. 2:7  
5.10. 4 FCB Panteři I. S.K. P.E.M.A. Opava B 4:3  
5.10. 4 FBC Vikings Kopřivnice FCB Panteři I. 5:4  
5.10. 4 FCB Panteři I. FbK Horní Suchá 5:7
 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA