Jdi na obsah Jdi na menu

Starší žáci 22.11.2014 Bystřice nad Olší

Zdravím Vás Panteří fanoušci.

Do Bystřice nad Olší jsme jeli opravdu dlouho a byla to dálka. Děkuji tímto všem řidičům, kteří se podíleli na úspěšném přesunu mužstva, především panu Kovačičovi a Šperlovi, díky chlapi. Koho jsme dovezli na akci, tedy sestava družstva: Daněk Adam, Chylík Dalimil, Kubičík Jakub, Drblík Tomáš, Wepper Ondra, Květoň David, Šlor Michal, Banovec Mirek, Schaffartzik Robert, Kubíček Michal, Kovačič Michal.

A jak sme to sehráli? No bylo to napínavé, ale zase jsme prohráli o jeden gól, škoda, že s námi nebyl Standa Harabiš, možná by to bylo všechno jinak. Zápas FBK Rožnov Pod Radhoštěm x FBC Panteři Bruntál proběhl po třetinách: 2:1 ,1:0,1:2 a celkově Rožnov zvítězil 4:3. Bohužel je to náš třetí zápas, který jsme projeli o jeden gól.

V druhém zápasu jsme hráli s 6. družstvem SFK TJ Slovan Havířov B a odpovídalo to kvalitě, první třetinu jsme se drželi obstojně. Hlavně díky vysoké aktivitě Davida Květoně a Michala Šlora při presingu, se nám dařilo rušit rozehrávku soupeře. bohužel jak odcházeli síly tak soupeř přidával na kvalitě a svými střelami z dálky a po chybách obránců vzadu jasně dominoval na hřišti. Proto Havířov také zvítězil 7:0. No co hrají to od školky tak se nemůžeme divit. Nás zdobila odvaha a nasazení, což komentovali a chválili i trenéři Havířova.  Díky kluci za bojovnost.