Jdi na obsah Jdi na menu

Elévové v Ostravě třetí

19. 1. 2014

V sobotu 19.1.2014 se naši elévové vypravili ze do ostravské ČPP arény, kde v prvním zápase narazili na pozdější turnajové vítěze silný Slovan Havířov. Kluci z Havířova celkem brzy nad námi vedli 2:0, Kuba Lang na začátku druhé poloviny sice snížil na 1:2, ale k ničemu dalšímu nás havířovští nepustili a vyhráli nad námi 3:1. Ve druhém utkání s Bílovcem otevřel skóre opět Kuba Lang, o necelou minutu zvyšoval na 2:0 Šimon Kožíšek, který pohotově doklepl střelu Viktora Zatloukala. Bílovec při našem oslabení zdramatizoval závěr snížením na 1:2, ale Viky Zatloukal vrátil našemu týmu dvoubrankové vedení. V tomto utkání jsme tedy zvítězili 3:1. Velmi napínavé utkání se odehrálo proti Orce Krnov, kdy jsme začali gólem Lukáše Nguyena, pak se ozvala Orka a třemi rychlými góly otočila stav a my jsme prohrávali 1:3. Naši se ale oklepali a Viky Zatloukal dvěma přesnými trefami srovnal na 3:3. Vyrovnaný a bojovný zápas jsme nakonec po dvou tyčkách Marti Hlouška a Dominika Oltyána dovedli do vítězného konce, když na 4:3 dal vítězný gól Matěj Zatloukal po parádní přihrávce Šimona Kožíška. Pro nás turnaj vrcholil posledním zápasem, ve kterém jsme hráli s domácím týmem ČPP Software Ostrava o druhé místo. V krásném utkání jsme po prvním poločase prohrávali 3:4, kdy se do statistik střelců zapsali Viky Zatloukal, Matěj Zatloukal a Šimon Kožíšek. Stav se měnil rychle i na začátku druhé části, kdy nejprve opět Matěj Zatloukal snížil na 4:5 a pak Viky Zatloukal srovnal na 5:5 a do vedení nás poslal Kuba Lang – 6:5! Závěr se nám ale nepovedl a sehranější tým z Ostravy nakonec urval vítězství 8:6 a tím i celkové druhé místo. Panteři v Ostravě: Viky Zatloukal (5 gólů), Kuba Lang (3), Matěj Zatloukal (3), Šimon Kožíšek (2), Lukáš Nguyen (1), Martin Hloušek, Dominik Oltyán, Tom Kameníček a v brance Svaťa Vodička.