Jdi na obsah Jdi na menu

Elévové na třetím turnaji

3. 11. 2013

V neděli 3.11.2013 se elévové bruntálských Panterů vypravili na třetí turnaj do Ostravy. V prvním zápase proti Paskov Saurians jsme zaspali začátek a během prvního poločasu jsme prohrávali 0:3. Ve druhé poločase jsme po krásných gólech Martina Valentra snížili na 2:3. Bohužel jsme inkasovali i během naší přesilovky a góly Matouše Slavíka a Vikyho Zatloukala v závěru zápasu jen snížily naši prohru na 4:7. Ve druhém zápase proti SK Domaslavice Roman Skalický již po půl minutě hry otevřel skóre na 1:0. Soupeř ale chvíli před koncem první poloviny srovnal. Před brankou soupeře se na začátku druhé části nejlépe zorientoval Viky a zvýšil na 2:1. Viky po krásné přihrávce Martina V. opět zvýšil, tentokrát na 3:2. O minutu později se situace obrátila – Viky nahrál Marťovi a ten skóroval na 4:2. Na konečných 5:2 upravil skóre opět Viky, když mu krásně nahrál Jonáš Meca. Třetí utkání jsme sehráli s nejslabším týmem turnaje FCB Odry. Po dlouhém a utrápeném úvodu vystřelil v šesté minutě Viky a vedli jsme 1:0. Následně zvýšil Roman a na 3:0 přidal další gól Viky. Odry v závěru ještě snížily a hrály powerplay. Naštěstí výborně zachytal Adam Venera a náš tým ubránil utrápené vítězství 3:1. Poslední zápas proti FBC ČPP Software Ostrava byl opravdu krásný a nabitý napínavými momenty a krásnými akcemi. Viky vybojoval za bránou míček a nahrál Marťovi Valentrovi, který pohotovou střelou snížil na 1:2. Marťa pak po chvíli vyrovnal na 2:2. Mezi střelce se zapsal i obránce Marťa Hloušek, který si naběhl na přesnou nahrávku Vikyho a my jsme šli do vedení 3:2. Po volném úderu dokonce Viky zvýšil na 4:2! Bohužel v závěru se ukázala síla sehraného týmu z Ostravy, který nás nakonec porazil 5:4. Ale kluci předvedli krásné akce a tento zápas se musel líbit. Za elévy nastoupili: Viky Zatloukal (7 gólů), Marťa Valentr (5), Marťa Hloušek (1), Roman Skalický (2), Matouš Slavík (1), Dominik Oltyán, Jonáš Meca a brankář Adam Venera.