Jdi na obsah Jdi na menu

7.2.2015 zápas starších žáků v Orlové

9. 2. 2015

Na zápase v Orlové jsme dostali naděleno 8 branek od druhého celku tabulky 1. SC Vítkovice Oxdog B. Jejich herní vyzrálost byla nad naše síly. Chuť jsme si proto spravili na dalším soupeři a to SK P.E.M.A Opava, kterého jsme dokázali zaskočit první brankou a poté ještě jednou a do konce třetiny jsme bohužel inkasovali jednou, ale ve druhé třetině jsme skóre udrželi díky výborným zákrokům brankáře Tomáše Orivského a velké dávky štěstí. Po odražení tlaku jsme ve třetí třetině přidali ještě jeden gól na celkových 3:1. Toto vítězství bylo výsledkem kolektivního pojetí  hry a vysokého nasazení v napadání rozehrávky soupeře. Všem účastníkům děkuji za předvedený výkon.

Sestava: Fňukal, Saffartzik, Banovec, Orivský (G), Květoň, Kubičíci M+K, Wepper, Slavík, Župka, Lašák, Vršanský, Chylík