Jdi na obsah Jdi na menu

Výjezd do Bolatic turnaj starších žáků 5.10.2014

13. 10. 2014

Bolatice

5.10.2014 si v Bolaticích odbyli svou premiéru starší žáci našeho oddílu FCB Panteři Bruntál. Hráli jsme v této sestavě: Daněk (G), Bělunek, Kubičík, Drblík, Ďurika, Kovačič, Kubíček, Konopka, Vršanský, Harabiš, Květoň, Kuruc, Wepper. Mezi bodující hráče v turnaji se zapsali : Harabiš (2góly a 3 asistence), Vršanský (1 gól), Kubičík (1gól), Wepper (1gól), Konopka (1 asistence).

V prvním zápase jsme narazili na zkušené borce z FBC Eagles Orlová a dařilo se nám s nimi udržet krok během prvních 12.minut. Ale poté se rozpoutalo peklo na hřišti a postupně jsme dostali naloženo celkových 15 gólů za 3 třetiny po 12minutách. Soupeř byl hold nad naše možnosti.

V druhém utkání jsme sahali po lepším výsledku proti družstvu z 1.MVIL Ostrava. Bohužel v koncovce se podařili soupeři rozhodnout o vítězství v poměru 6:5. Toto utkání již bylo z naší strany hratelné a dokázali jsme soupeře i zatlačit. škoda, že se neujala poslední šance před koncem alespoň na remízu.

V Bolaticích jsme tak nezískali, kromě cenných zkušeností žádný bod.